SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Moti i keq në vend, Rama thirrje drejtuesve të automjeteve: Shmangni lëvizjet e panevojshme

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për situatën e motit të keq që ka përfshirë vendin që nga orët e para të mëngjesit të sotëm.

Përmes një postimi në Facebook, kryeministri përsërit thirrjen që drejtuesit e automjeteve të shmangin lëvizjet e panevojshme dhe të respektojnë rregullat e qarkullimit.

”MOT I RËNDUAR

Të gjitha strukturat shtetërore në terren për të siguruar kthimin në normalitet

Drejtuesit e automjeteve të evitojnë lëvizjet e panevojshme dhe të respektojnë me përpikmëri rregullat e qarkullimit rrugor”, shkruan Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?