Bota

VIDEO/ Gjithçka e shkatërruar! Si duket Gaza e goditur me avionë luftarakë

Më shumë se 500 objektiva të Hamasit dhe Xhihadit Islamik në Rripin e Gazës u goditën gjatë të hënës, tha Forcat Ajrore izraelite (IAF).

IAF thotë se goditi objektivat me avionë luftarakë dhe helikopterë, avionë dhe artileri.

Pamjet e publikuara nga mediet ndërkombëtare tregojnë qartë shkatërrimin masiv, që ka lënë pas lufta, e cila vijon në javën e dytë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania