SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

Procesi i Berlinit, dhe nje i ftuar me paterica vjen në samit

Kryeministri Edi Rama është stacionuar para Kryeministrisë, ku po pret në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ liderët e BE-së dhe të Ballkanit.

Mes të ftuarve të pranishëm në samitin e Procesit të Berlinit ishte dhe një përfaqësues i vendeve të BE, që ecte me paterica.

Problemi me këmbën e tij të djathtë nuk e ka penguar zyrtarin të marrë pjesë në samitin, që bashkon liderët e BE dhe të Ballkanit sot në Tiranë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?