SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

VIDEO/ Lukaku realizon dopietë në Sardegna

Ekipi i Mourinhos ka triumfuar me goleadë 1-4 ndaj Cagliarit, në Sardegna. Takimi rezultoi me i lehtë nga çfarë pritej, teksa Aouar dhe Lukaku shënuan në pjesën e parë. Në pjesën e dytë nuk mungoi një gol i Belottit. Lukaku tregoi se është në ditë të mirë, pasi “tundi rrjetën” sërish.

Skuadra nga kryeqyteti është në mesin e tabelës dhe për këtë edicion synon një vend në Champions. Nëse Dybala me shokë do ia dalin apo jo, mbetet të shihet.

 

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?