Aktualitet

Princ Leka: Inkurajojmë organet shtetërore të Kosovës të vazhdojnë me guxim punën e tyre deri në neutralizimin e plotë të bandave kriminale

Oborri Mbreteror po ndjek me shqetesim te madh te gjitha zhvillimet qe po ndodhin ne pjesen veriore te Kosoves e cila eshte nen sulmin e bandave terroriste.
Mund të jetë art në lidhje me: 3 personaMund të jetë një imazh i 1 person
Fatkeqesisht nga ky sulm terrorist ne humbem nje bashkekombas te vyer, i cili nga sot do ti bashkohet heronjve te kombit tone, deshmorin e atdheut Rreshter Afrim Bunjaku. Familja Mbreterore i shpreh ngushellime familjareve, kolegeve te tij si dhe gjithe kombit, gjithashtu uron qe oficeri policisë Alban Rashiti te kete sherim sa me te shpejte.
Inkurajojme organet shteterore dhe e ligjzbatuese te Kosovës te vazhdojne me guxim punen e tyre deri ne neutralizimin dhe asgjesimin e plote te bandave kriminale qe po kerkojne te minojne shtetesine e Kosovës.
Qytetaret e Kosoves, shqiptare, serbe, apo pjesetare te tjere te pakicave etnike, kane te drejten e patjetersueshme te jetojne ne siguri, ne qetesi, dhe te pakercenuar nga veprimtaria e paligjshme e çfaredolloj organizate apo grupi kriminal. #kosova #peace #stopterrorism #withkosova
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania