Vetëvritet me armë zjarri 29-vjeçari në Tiranë

Aktualitet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gracen të Tiranës.

Një 29-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri automatik.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?