Rama takon në New York ministrin e Jashtëm britanik, James Cleverly.

Aktualitet Politike

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me ministrin e Jashtëm britanik, James Cleverly.

Kreu i qeverisë shqiptare ndodhet në New York në kuadër të një takimi para nisjes së Sesionit të 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.

Lajmi për takimin është bërë i ditur nga vetë Rama. Ndërkohë siç shihet nga fotot, Rama shoqërohet bashkë me ministrin e ri për Europën dhe Punët e Jashtme, Igli Hasani.

 

  • foto galeri
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?