Maliq/ Banorët i sulen kryebashkiakut Topçiu: “Turp t’u vijë, asfaltimin e latë përgjysëm në Pojan dhe granili u hodh mbi llumin e kanaleve…!”

Aktualitet

Banorët i dalin kundër kryebashkiakut Topçiu: “Turp t’u vijë, asfaltimin e latë përgjysëm në Pojan dhe granili u hodh mbi llumin e kanaleve…!”


“Po kini bërë po punë të lëna në mes asfaltimi i një lagje Pojan i lënë përgjysëm dhe ato dy centimetra granil me varvolinë u hodh mbi llumin e kanaleve që është prishur brënda javës turp tju vijë…” – shprehet një banor i revoltuar, kundër kryebashkiakut të Maliqit, Gëzim Topçiu.

Maliq/ Banorët i dalin kundër kryebashkiakut Topçiu: "Turp t'u vijë, asfaltimin e latë përgjysëm në Pojan dhe granili u hodh mbi llumin e kanaleve...!"

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?