Zbardhen audio-përgjimet, si ra “Ujku i Cërrikut” në kurthin e agjentit të infiltruar

Aktualitet Show

Në dosjen hetimore të megaoperacionit “Tempulli”, e cila tregon se “pre” e kurthit të agjentëve të infiltruar ka rënë edhe Saimir Rexhepi, një personazh i njohur nga opinioni publik me emrin “Ujku i Cërrikut”.

Në bisedën që “Ujku” ka bërë me një të ri në rrjetin social Instagram, shihet të reklamojë më së miri “mallin” e tij, ndërsa “bën gjoksin gropë” se tek ai blen gjithë Cërriku.

“Më 8 shtator rreth orës 15.30 agjenti në mbulim me emrin e koduar “Koli” ka shkuar pranë një lavazhi në aksin rrugor Elbasan – Cërrik dhe konkretisht në afërsi të rrugës që merr drejtimin për në zonën e Llixhave. Rreth orës 15.35 pranë agjentit afrohet një person i identifikuar si S. R, i njohur ndryshe edhe si “Ujku i Cërrikut”, i veshur me bluzë me mëngë të shkurtra, pantallona të shkurtra me ngjyrë jeshile, shapka të bardha dhe që në kokë mbante një kurorë.

Në bisedën që “Ujku” ka bërë me një të ri në rrjetin social Instagram, shihet të reklamojë më së miri “mallin” e tij, ndërsa “bën gjoksin gropë” se tek ai blen gjithë Cërriku.

 

 

“Më 8 shtator rreth orës 15.30 agjenti në mbulim me emrin e koduar “Koli” ka shkuar pranë një lavazhi në aksin rrugor Elbasan – Cërrik dhe konkretisht në afërsi të rrugës që merr drejtimin për në zonën e Llixhave. Rreth orës 15.35 pranë agjentit afrohet një person i identifikuar si S. R, i njohur ndryshe edhe si “Ujku i Cërrikut”, i veshur me bluzë me mëngë të shkurtra, pantallona të shkurtra me ngjyrë jeshile, shapka të bardha dhe që në kokë mbante një kurorë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?