Rama: Nis programi i kredive të lehtësuara për mjekët, policët dhe ushtarakët

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama jep lajmin e mirë se ka nisur programi për kreditë e lehtësuara për disa kategori.

Mësohet se me këtë program lehtësues përftojnë 300 punonjësit e parë të Policisë së Shtetit, Forcat e Armatosura dhe mjekët.

MESAZHI I RAMËS
🟢 LAJM I MIRË

🏢NIS PROGRAMI I KREDIVE TË LEHTËSUARA PËR MJEKËT, POLICËT DHE USHTARAKËT E RINJ👩🏻⚕️👮♀️👨🏻✈️
🧑🏻💻👩🏼💻e-Albania ofron shërbimin e dedikuar për kreditë e lehtësuara për 300 punonjësit e parë të Policisë së Shtetit, Forcave të Armatosura dhe mjekët që do të përfitojnë nga ky program i ri mbështetjeje për familjet e reja të këtyre tre kategorive👫
💻Hapat e thjeshtë të aplikimit në e-Albania në 30 ditët e ardhshme mundësojnë një proces të shpejtë e transparent për aksesin në këtë program të ri👇
https://e-albania.al/eAlbaniaServices/UseService.aspx…
#RevolucioniDigjital🖥️📱
#VetëmPërpara➡️🇦🇱

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?