Rama liron nga detyra numrin 2 të SHISH

Aktualitet

Oljan Kanushi nuk do të jetë më zëvendësdrejtori i Shërbimit Informativ të Shtetit.

Ai është liruar nga detyra me vendimin të kryeministrit Edi Rama.

Këtë të enjte, vendimmarrja e Ramës ka marrë dhe dritën jeshile me dekret nga kreu i shtetit.

Kanushi është emëruar ambasador në Slloveni.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?