Përgjimet “fundosën” Encën, lidhja me grupin e dro*gës te Komuna e Parisit

Aktualitet

Siç sqaroi ai, Enca u vu në prangat e policisë pas një operacioni anti-drogë te Komuna e Parisit ku u arrestuan 8 persona dhe u shpall në kërkim një tjetër. Sipas tij, Enca i blinte drogë këtij grupi dhe pas operacionit u mbajt nën vëzhgim, ku iu zbuluan edhe vazot me kanabis tek vila e saj në Lundër.

“Policia zbuloi se 27-vjeçarja blinte drogë te ky grup kriminal. Pasi u zbulua ky detaj u mbajt në vëzhgim dhe në përgjim dhe u zbulua dhe kanabisi me 4 vazo në ballkonin e banesës së saj në Lundër. Kishte kultivuar kanabis që në deklaratën e saj tha se e përdorte për vete,” – u shpreh Çelmeta në Euronews Albania.

Sipas gazetarit edhe i dashuri me të cilin jetonte këngëtarja është shoqëruar në polici, por është lënë i lirë pasi ka deklaruar se nuk kishte lidhje me kultivimin e bimëve narkotike dhe se nuk ishte në dijeni për vazot.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?