E rëndë në Greqi/ Polici vret gruan dhe më pas veten

Rajoni

Një ngjarje  e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi.


Një efektiv policie, në rrethana ende të paqarta ka vrarë me armë zjarri gruan e tij dhe më pas ka vrarë veten.

Trupat e tyre u gjetën në një banesë në rrugën 27 Komninon. Sipas informacioneve paraprake, gruaja kishte ndërruar jetë kur në vendngjarje mbërriti ambulanca e EKAB-it me një repart dhe një mjek, ndërsa pak më vonë, me gjithë përpjekjet e mjekut dhe të shpëtimtarëve, edhe polici 38-vjeçar ndërroi jetë.

Në vendngjarje ka shkuar një ekip i Sektorit të Krimeve Kundër Jetës në Divizionin e Selanikut për të zbardhur ngjarjen.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?