Arrestohet këngëtarja Enca Haxhia

Aktualitet

Këngëtarja e famshme, Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin e artit Enca ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për kultivim të bimëve narkotike.

Në verandën e banesës së saj në periferi të kryeqytetit u gjetën 5 vazo ku ishin mbjellë hashash.

 

 

Pas arrestimit, këngëtarja ka thënë se është përdoruese dhe e ka për përdorim vetjak. Bashkë me të është kapur dhe i dashuri i Encës.

Banesa e këngëtares ndodhet në periferi të Tiranës. Kontrolli i policisë në shtëpinë e saj është bërë pasi efektivët e Komisariatit Nr.1 kishin informacion në rrugë operative.

 

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?