Tërmeti ndërpret dasmën në Marok, këngëtari dhe muzikantët braktisin sallën (VIDEO)

Bota

Tërmeti shkatërrues në Marok solli mijëra viktima dhe mijëra të plagosur ndërsa po punohet ende për gjetjen e të mbijetuarve nën rrënoja.

Njerëzit u gjendën të papërgatitur përballë lëkundjeve të tokës më magnitudë prej 6.8 ballësh. Në videon e mëposhtme tregohet momënti, kur tërmeti ndërpreu një dasëm në Marrakesh. Nga pamjet shihet këngëtari dhe muzikantët duke braktisur sallën e dasmës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?