Rama inspekton gjimnazin në Paskuqan : Ç’ju duhen gjithë këto sheshe…

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama, në këtë fillim të vitit të ri shkollor ka inspektuar gjimnazin “Gramoz Palushi” në Paskuqan. Në këtë shkollë studiojnë 630 nxënës dhe 33 mësues.

Teksa pa nga të gjitha ambientet e shkollës, Rama u ndal edhe në palestër, ku pa nxënësit duke luajtur basketboll. Ndërkohë, Rama nuk nguroi që të jepte dhe porositë e tij në lidhje me oborrin e shkollës.

“Ç’ju duhen gjithë këto sheshe bëni një parcelë të bukur aty”, tha Rama.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?