Kryetarja e Kuvendit, znj. Lindita Nikolla, priti sot Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Karl Bergner

Aktualitet Politike
Kryetarja e Kuvendit, znj. Lindita Nikolla, priti sot Ambasadorin e ri të Gjermanisë, z. Karl Bergner, me rastin e fillimit të misionit të tij në Shqipëri.
Mund të jetë një imazh i 2 persona
Kryetarja Nikolla i uroi Ambasadorit Bergner suksese në detyrën e tij në Tiranë dhe vuri në dukje vullnetin e Kuvendit për vijimin e bashkëpunimit të shkëlqyer politik dhe të gjithanshëm mes Shqipërisë dhe Gjermanisë.
Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe teksti
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?