Braçe reagon ashpër: Fusha e stadiumit që edhe në diell është një baltovinë që djemtë e kuq se meritojnë”

Aktualitet

Deputeti i PS Erion Braçe ka bërë një reagim të çuditshëm pas ndeshjes mbrëmë ku Shqipëria arriti një fitore historike. Përmes një postimi në Twitter, Braçe që nuk kuptohet nëse bën ironi apo e ka me të vërtetë, kërkon dikë që të flasë për tre problematika që ai radhit, të cilat nisin nga stadiumi me kullë, te Silvinjo dhe fusha baltovinë e Air Albanias.

ORE DO FLAS KUSH SOT? 1. Per kullen e stadiumit; 2. Qe Edi Rama emeron gjithcka ne kete vend, edhe kete Silvinjon; 3. Per fushen e stadiumit qe edhe ne diell eshte nje baltovine qe djemte e kuq se meritojnë”, shkruan Braçe në Twitter duke mos e fshehur irritimin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?