Aksident në aksin Shkodër-Koplik, plagoset 33-vjeçari

Aktualitet

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se mjeti me drejtues shtetasin një 52-vjeçar është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin një 33-vjeçar.

Si pasojë, ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i motomjetit, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për përcaktimin e shkakut të saktë të aksidentit./

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?