E hënë, 25 Shtator, 2023

VIDEO/ Pak orë para ndeshjes së Kombëtares, atmosferë e zjarrtë në kryeqytet

Sport

 

Shqipëria përballet me Poloninë në orën 20.45, në sfidën kualifikuese të Euro 2024. Si ne çdo ndeshje tjetër kur luan Kombëtarja, tifozët e kuqezinjve vazhdojnë të mbështesin skuadrën. Teksa jemi diku te më pak se 4 orë nga fillimi ndeshjes, mbështetësit e Shqipërisë kanë filluar të këndojnë këngë patriotike dhe të krijojnë një atmsoferë të zjarrtë nëpër rrugët e kryeqytetit.

Ekipi i Sylvinhos ka grumbullar deri më tani 7 pikë dhe renditet në vendin e dytë. Optimizmi është i lartë për takimin e sotëm, i cili po pritet më padurim nga tifozët.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?