Aksident i rëndë në Tiranë, motori bëhet copash te Bulevardi i Ri.

Aktualitet

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë te Bulevardi i Ri në Tiranë.

 

Një motor është përplasur me një makinë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i tij. Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa drejtuesi i motorit është transportuar në spital, ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Bazuar në pamjet e siguruara në vendngjarje nga Newsbomb, duket qartë motori i cili ka mbetur i shkatërruar, pasi përplasja ka qenë shumë e fortë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?