Qytetari hedh mbetjet në rrugë, Rama: Nuk mjaftojnë 1 milionë lekë për këta ndotës të pacipë

Aktualitet

Postimi i kryeministrit Rama:

1 milionë lekë gjobë nuk mjaftojnë për zotërinë që në kulm të sezonit në Golem, i hedh mbetjet në rrugë, sepse sanksionet për këta ndotës të pacipë duhen rritur me se s’bën për ta mbrojtur Shqipërinë nga ky soj kaq i papërgjegjshëm🤮🤮🤮

Përgëzim dhe inkurajim i fortë për Policinë e Shtetit që të mos e ulë vigjilencën ndaj akteve dhe denoncimeve të krimit mjedisor👊

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?