Namik Dokle poston një foto me ish-deputeten socialiste: Ja pse u larguam nga PS

Aktualitet

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle, ka postuar një foto me ish-deputeten Esmeralda Shkjau.

“Me Esmeraldën, ish-kolegen time në Kuvend, në kohën kur ajo ishte më e reja dhe unë më i vjetri në grupin tonë parlamentar.

Ikëm të dy, ajo për të ndjekur ëndrrën e vet familjare, unë për të përmbushur ëndrrat e mia me librat“, shkruan Dokle krahas fotos.

Namik Dokle poston një foto me ish-deputeten socialiste: Ja pse u larguam

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?