Madonna sërish me probleme shëndetësore

Show Stil/Jetë

Madonna vazhdon të bëjë turne dhe të jetë aktive në muzikë, por së fundmi, ajo po u shkakton fansave shqetësime në përgatitje për turneun e saj aktual botëror.

Një krizë e fundit shëndetësore për ikonën ishte e dokumentuar mirë, megjithatë imazhet e publikuara nga provat e turneut të saj i kanë futur fansat e saj në një panik të furishëm.

Në një imazh, këngëtarja shihet e veshur me një palë geta rrjetë, si dhe shihej me një akull në gjurin e majtë. Një tjetër foto e tregon atë duke mbajtur një mbrojtëse në gju, si dhe zbulon se ka një problem.

Ikona e muzikës ka konfirmuar së fundmi se ishte në spital pas një infeksioni bakterial. Ajo kishte injoruar disa herë problemet me shëndetin për të vazhduar me turneun “Celebration”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?