E trishtë/ Var veten një i burgosur në burgun e Shënkollit (EMRI)

Aktualitet

Një i burgosur në burgun e Shënkollit në Lezhë i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike.

Burime bëjnë me dije se viktima është Qerim Hani, rreth 40 vjeç, i cili ka varur veten dhe ka mbërritur pa shenja jete në spital.

Ende nuk dihen arsyet pse e kanë çuar drejt marrjes së këtij akti ekstrem. Ndërkohë policia pritet që të japë detaje më shumë për ngjarjen.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?