Al Pacino 83-vjeçar, ndahet nga e dashura e tij 29-vjeçare

Show Stil/Jetë

Al Pacino është sërish beqar!

Aktori legjendar 83-vjeçar dhe e dashura e tij 29-vjeçare, Noor Alfallah, janë ndarë. Sipas “The Blast”, ajo ka paraqitur dokumente ligjore për kujdestarinë e djalit të tyre tre muajsh, Roman Alfallah Pacino.

Ish-çifti nisi lidhjen në muajin prill 2022 dhe sollën fëmijën Roman vetëm tre muaj më parë më 6 qershor. Noor po kërkon kujdes të plotë fizik me “vizitim të arsyeshëm”. Ajo thuhet se ishte e gatshme të pajtohej me kujdestarinë e përbashkët ligjore, e cila do të lejonte përfshirjen e tij në vendime si arsimi, trajtimi mjekësor dhe feja.

Alfallah përfshiu një dokument të titulluar ‘deklaratë vullnetare e prindërve’, e cila u nënshkrua nga Pacino dhe njeh atësinë e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?