LAJM I FUNDIT – Hidhet nga kati i tretë i pallatit, ndërron jetë gruaja në Fier

Aktualitet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Fier.

Policia bën me dije se një shtetase me iniciale V.M (66 vjeç), dyshohet se në gjendje depresioni është hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

“U referuan materialet në Prokurori për vlerësim pasi shtetasja V. M., 66 vjeç, banuese në lagjen “1 Maji”, Fier, dyshohet në gjendje depresioni është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia e Fierit.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?