I mblodhi Bardhi, mblidhen së bashku 43 deputetë, mes tyre dhe 4 aleatë. Ja cilët mungojnë

Politike

Takimi vjen me ftesë të Bardhit, për t’u ulur në një tryezë për diskutime.

Të pranishëm në mbledhje janë edhe 41 deputetë të PD.

Të pranishëm në mbledhje:

Gazment Bardhi;
Jorida Tabaku (është online, për shkak të një vizite pune në Estoni);
Dhurata Çupi;
Saimir Korreshi;
Dashnor Sula;
Lefter Geshtenja (është online, për shkak se ndodhet jashtë vendit);
Zheni Gjergji;
Qani Xhafa;
Helidon Bushati;
Ramadan Likaj;
Xhelal Mziut;
Flamur Hoxha;
Bledion Nallbati;
Agron Gjekmarkaj;
Ferdinand Xhaferaj;
Ervin Salianji;
Ilda Dhori (është online, pamundësi për të qenë fizikisht prezent);
Petrit Doda (është online, për shkak se ndodhet jashtë vendit);
Fatmir Mediu (PR);
Agron Duka (PAA);
Vangjel Dule (PBDNJ);
Dashamir Shehi (LZHK);
Greta Bardeli;
Ina Zhupa;
Isuf Çela;
Asllan Dogjani;
Bujar Leskaj;

Edi Paloka;
Kastriot Piroli;
Lindita Metaliaj;
Ludovik Hasanaj;
Sorina Koti;
Tomorr Alizoti;
Edmond Spaho;
Albana Vokshi;
Flamur Noka;
Oerd Bylykbashi;
Luan Baçi;
Tritan Shehu;
Sali Berisha;
Kasem Mahmutaj;
Elda Hoti
Emilja Koliqi

 

 

Mungojnë:

Lulzim Basha;
Enkelejd Alibeaj;
Orjola Pampuri;
Arbi Agalliu;
Kreshnik Çollaku
Eralda Bano;
Flutura Açka;
Merita Bakiu;
Selaudin Jakupllari;
Andia Ulliri;
Shpëtim Idrizi (PDIU);
Mesila Doda (PDIU);
Nusret Avdullaj (PDIU);
Gëzim Ademaj (PDIU);
Agron Shehaj (ndodhet jashtë)
Orjela Nebiaj;

Total 3 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?