U dëmtua gjatë stërvitjes, kancelari Scholz shfaqet me sy të maskuar si pirat

Bota

Kancelari gjerman Olaf Scholz është shfaqur me sy të fashuar, dy ditë pasi pësoi një dëmtim gjatë stërvitjes.


Nuk dihet nëse kjo është gjendja e tij, apo thjesht një meme që qarkullon në rrjet, që kancelari ka zgjedhur ta shpërndajë në “X” duke bërë dhe pak humor me pamjen e tij.“Kushdo që është fajtori… Mirëpres të gjitha memet. Faleminderit për të gjitha mesazhet. Duket me keq se sa është në të vërtetë!”, shkruan Scholz.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?