LAJM I FUNDIT/ Asambleja e PS, Rama konfirmon ndryshimet në qeveri

Aktualitet Politike

 

Kryeministri Edi Rama, ka konfirmuar ndryshimet në qeveri. Nëpërmjet një postimi në Facebook, Rama bën me dije se nesër do t’i dërgohen Presidentit edhe propozimet për kabinetin e ri qeveritar.

Reagimi i kryeministrit Edi Rama në Facebook

Pas pak, në 17.00, fjala ime drejtuar Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, propozimi i Sekretariatit të ri Ekzekutiv të partisë dhe paraqitja e propozimeve që do t’i drejtoj nesër Presidentit të Republikës për kabinetin e ri qeveritar.

 

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?