Harroi gjellën në zjarr dhe u largua nga banesa, shkrumbohet apartamenti i të moshuarës

Aktualitet

Banesa e një të moshuare në Lushnjë është shkrumbuar tërësisht nga flakët.

Zjarri djeg servisin për lyerje automjetesh - Alb365 NEWS

Mësohet se gruaja kishte lënë gjellën në zjarr dhe ishte larguar nga apartamenti në pallatin 5 katësh pranë shtëpisë muze të Kongresit.

 

 

Kanë qenë fqinjët ata që kanë alarmuar zjarrfikëset dhe policinë. Flakët rrezikonin gjithë ndërtesës dhe ndërhyrja e zjarrfikësve ka shuar zjarrin.

Si pasojë e flakëve, banesa e të moshuarës është shkrumbuar plotësisht.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?