VIDEO/ Tifozja seksi e Kroacisë vazhdon pushimet në Mykonos

Show Stil/Jetë

Ivana Knoll, e cila u bë e njohur si “tifozja më seksi” e Botërorit të Katarit 2022 vazhdon pushimet në Mykonos.


Ish-Miss Kroacia, e cila ra në sy në tribunat e Botërorit të fundit, prej disa ditësh ndodhet në ishullin e Erërave, prej nga po poston vazhdimisht foto në rrjetet e saj sociale.

30-vjeçarja bëri një turne në Matogiannia, ku u prit nga kamera e Mykonos Live TV, e cila i bëri disa pyetje.

Influencuesja me 3.2 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram zbuloi se çdo vit e viziton ishullin dhe se ka një dobësi të veçantë për ushqimin grek, të cilin e konsideron më të mirën pas atdheut të saj.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?