VIDEO/ Luiz Ejlli nxjerr pistoletën dhe qëllon në sy të policisë

Show Stil/Jetë

Fituesi i spektaklit televiziv “BBV2”, Luiz Ejlli vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.


Ditën e sotme, ai ka publikuar një video teksa shfaqet duke ecur drejt një individi e duke i drejtuar atij pistoletën në sy të policisë. E thënë kështu ngjarja duket e tmershme, ama video është filmuar gjatë xhirimit të filmit “Në kuadër të dashurisë”, me kolegun e tij Ylber Bardhi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?