Berisha njofton mbledhjen e Grupit të tij Parlamentar

Politike

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se ditën e nesërme do zhvillojë mbledhjen e Grupit Parlamentar të Rithemelimit.


Berisha u shpreh se në mbledhje do ketë diskutime mbi vendimmarrjen dhe funksionimin e Grupit Parlamentar.Sakaq, kjo mbledhje vjen në kuadrin e nisjes së sesionit të ri parlamentar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?