Arrestohet drejtori zjarrfiksve të Cërrikut, akuzohet për krime zgjedhore

Aktualitet

Me urdher te prokurise se Elbasanit eshte arrestuar Artion Taçi me detyre drejtor i zjarrfikseve te Cërrikut. Ai akuzohet për krime zgjedhore. Bashkë me të jane arrestuar dhe 5 persona te tjerë

Emrat: Alban Shima, Armand Gjoka, Adnan Xhelili, Agiano Dinoshi

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?