Video/ Zvicër, breshëri bën copash xhamin e një makine Tesla

Bota Stil/Jetë

Një Tesla bie viktimë e një stuhie në Zvicër. Fundjavën e kaluar një stuhi e fortë goditi vendin e Evropës Qendrore me reshje të dendura shiu, por edhe breshër.

Një pronar i Tesla-s tregon se çfarë i ndodhi makinës së tij nga breshëri ndërsa xhami i pasmë i makinës u thye.

 

Megjithatë, nuk janë të pakta rastet kur automjetet Tesla bien…viktima të motit të keq dhe kanë dëme të konsiderueshme.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?