VIDEO/ Antonela ngatërron Mesin me Zhordi Albën, niset drejt mbrojtësit për ta puthur…

Show Sport

Një moment gazmor ka ndodhur në Amerikë, ku protagonistë janë bërë bashkëshortja e Lionel Mesit, Antonela Rakuzo dhe mbrojtësi Zhordi Alba.

VIDEO/ Momenti i sikletshëm, Antonella ngatërron Jordi Alba-n me

Pas përfundimit të një ndeshje të Inter Majemit, Antonela ngatërron Albën me burrin e saj.


 

Ajo niset drejt tij për ta puthur, teksa në momentin e fundit reflekton dhe e kupton që nuk është sulmuesi argjentinas.

Në fund blogerja përqafohet me mbrojtësin e Inter Majemit dhe më pas largohet duke buzëqeshur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?