Vjosa Osmani vizitë zyrtare në Shqipëri më 4 dhe 5 shtator

Rajoni

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Shqipëri në datat 4-5 Shtator.

Osmani do të qëndrojë në Shqipëri me ftesë të Presidentit Bajram Begaj dhe do të pritet me ceremoni zyrtare.

Vizita do të zhvillohet në datat 4-5 shtator 2023. Detajet e vizitës zyrtare nuk janë bërë ende publike.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?