LIVE në FB/ Aksidentohet në Rrugën e Arbërit i riu dhe nuk dihet gjëndja e tij (VIDEO)

Aktualitet

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e Arbërit, e shkak u bë shpejtësia dhe përdorimi i telefonit. ‘JOQ’ ka ndarë një ‘live’ të personit të aksidentuar i cili po tregonte shpejtësinë e mjetit, 120 në orë, por në fund u pendua pasi jeta e tij u vu në rrezik.


Teksa kthen kamerën disa herë nga rruga dhe nga vetja, i riu u aksidentua.

“Oj nan bre…”/ I riu aksidentohet në Rrugën e Arbërit teksa ishte LIVE në FB, dëgjoni ulërimat e tij (VIDEO)

“Oj nanë bre”- dëgjohet të thotë gjatë gjithë kohës ai, teksa nuk mungojnë edhe britmat. Më pas, dëgjohet se atij i vijnë thirrje dhe mesazhe nga persona të ndryshëm, të cilët me siguri kanë qenë duke e ndjekur live dhe kanë mësuar se ai është aksidentuar.

Nuk dihet sesi është gjendja e tij shëndetësore.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?