Helmohen 50 turistë të huaj dhe shqiptarë në Vlorë

Aktualitet

50 turistë të juaj dhe shqiptarë janë helmuar nga ushqimi në një anije, ndërsa kanë qenë duke bërë turin Karaburun-Sazan.

50 turistë të juaj dhe shqiptarë janë helmuar nga ushqimi në një anije, ndërsa kanë qenë duke bërë turin Karaburun-Sazan.

Turistët kanë pësuar intoxikacion alimentar, ndryshe helmim.

Ata janë paraqitur në urgjencën e spitalit Vlorë, për marrjen e ndihmës së duhur shëndetësore.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?