Ndodh në Kombinat/ Makina hyn brenda lokalit plot me njerëz në Tiranë

Aktualitet

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë.

FOTOLAJM/ Aksident i frikshëm, makina hyn brenda lokalit plot me njerëz në Tiranë

Një automjet tip “Ford Kuga” ka dalë nga rruga kryesore dhe ka përfunduar brenda një lokali.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, pavarësisht se në lokal ishin të pranishëm shumë persona duke pirë kafen e mëngjsit.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?