Kërcet pistoleta në Shëngjin, ka të plagosur

Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri raportohen mbrëmjen e sotme në Shëngjin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit, tek ‘Rana e Hedhun’, pas një konflikti çasti.Nga informacionet paraprake bëhet me dije se janë plagosur dy persona, Albert Gjinaj, 28 vjec, banues në Tiranë dhe Gentian Nikolli, 30 vjeç banues në Thumanë, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.Sakaq policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?