Politike

Kukësi i mbetet sërish “Safetit. Berisha nuk tërhiqet nga kokfortësia e tij

Sali Berisha ka përjashtuar çdo mundësi bashkëpunimi me deputetin Lulzim Bashën për zgjedhjet e Kukësit.


“Me Lulzim Bravën ka aleancë aq sa mund të ketë me Taulant Ballën. Demokratët duhet të bashkohen por Lul Brava e Ali Basha janë pengje mjerane të keqpërdorura nga Edi Rama”

Berisha tha se në zgjedhjet e 24 shtatorit për Bashkinë e Kukësit do të futen si koalicion.

Ne do shkojmë si koalicion, koalicioni është koalicion, do krijohet ndonjë koalicion më i gjerë këtë do e shohim. Partia e Lirisë do të jetë dhe e falenderoj shumë, shpresoj që edhe aleatët e tjerë të na mbështesin”, tha Berisha.

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania