SPRINT NEWS ALBANIA

Show

Endri Prifti rrëzohet në mes të skenës

Një incident aspak i këndshëm ka ndodhur me një nga vëllezërit korçarë. Teka ishin duke performuar në një lokal në Dhërmi, njërit prej vëllezërve Prifti, pikërisht Endrit i ka ndodhur një e papritur.


Teksa ishte duke kënduar, ai ka rënë nga skena duke trembur jo pak të pranishmit. Fatmirësisht Endri nuk është lënduar fizikisht dhe ka vazhduar më tej performancën deri në orët e vona të natës.

Ndërkohë, pamjet e momentit kur këngëtari rrëzohet nga skena po bëjnë xhiron e rrjetit.

© Video e marre nga TikTok

 

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?