SPRINT NEWS ALBANIA

Kuriozitete

114 vjeçarja feston ditëlindjen me të bijën 94 vjeçare.

Gruaja më e vjetër në Teksas feston 114 vjetorin dhe tregon se ndihet mire dhe e shendetshme.

Ajo ka treguar se ne jeten time nuk kam pire kurre duhan apo alkool gjithmon kame jetuar duke ngren perime dhe shendetshem.

Gjithmon kam gatuar supa me perime dhe kjo me ka bere te kem nje jete aktive.

Ecja ne natyre me ka bere shume mire dhe puna. Gjithmon kam punuar dhe kam qene aktive.

114 vjecarja ka festuar ditelindjen me vajzen e saj 94 vjecare dhe me niper dhe mbesa dhe shpresoj qe e gjithe familja ime te jetoj gjate.

Ajo eshte shprehur se kame ende endrra dhe dua te jem prane familjes time ne cdo moment.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?