SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetBota

Zelensky shkon në vijën e parë për të takuar luftëtarët

 

Ai u takua me brigada të përfshira në sulmet në seksionin e vijës së frontit përballë Soledar, qyteti i kontrolluar nga Rusia në veri të Bakhmutit.

Fotot në faqen e internetit tregonin presidentin dhe ndihmësin e tij të lartë duke biseduar me ushtarët në një dhomë me ekrane.

   

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?