SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Temperaturat e ajrit do të ulen lehtë në mëngjes, por do të mbeten kostante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 11°C deri në 33°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor, duke krijuar në brigjet detare dal

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?