SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

PSG firmos me yllin e Benficës për 80 milion euro

PSG ka përforcuar zyrtarisht sulmin duke afruar Goncalo Ramos nga njofton klubi francez.

Si fillim, sulmuesi është marrë në huazim dhe sezonin e ardhshëm do të blihet për 80 milionë euro.

Kujtojmë se Ramos është 22 vjeç. Në 106 takime të zhvilluara ekipin e Lisbonës, sulmuesi shënoi 41 gola dhe shënoi 16 asistime.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?