SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

HOROSKOPI/ 7 gusht 2023, çfarë kanë parashikuar yjet për ju


Ju jeni në kërkim të emocioneve dhe dashurive të reja. Në ditët në vijim do të favorizohen takime të reja dhe dashuri të reja, të cilat do t’ju bëjnë të harroni monotoninë që e urreni aq shumë.

Demi

Të hënën një lajm i shkëlqyer për ju. Gjatë orëve të ardhshme do të keni shumë energji në anën tuaj. Gjërat do të priren të përmirësohen gjithnjë e më shumë gjatë javës.

Binjakët


Kjo javë që fillon tani do të jetë një javë që ju duhet të harroni ose në çdo rast që do t’ju bëjë të pendoheni për të kaluarën. Mosmarrëveshjet do të kenë të bëjnë kryesisht me marrëdhënien me partnerin apo me miqtë.

Gaforrja

Ka mundësi të ketë një tension. Për sa i përket punës, ju duhet të rregulloni një projekt, veçanërisht nëse punoni në një ekip. Në këtë muaj gusht energjitë kanë filluar të zbehen.

Luani

Të hënën një lajm i shkëlqyer si në aspektin e dashurisë, shëndetit dhe punës. Një ndjenjë madje mund të lindë papritur. Me pak fjalë, ju pritet një ditë kërcitëse në çdo kuptim.

Virgjëresha

Të hënën përpiquni të jeni më pak perfeksionistë në mënyrë që të lehtësohen edhe diskutimet me familjen dhe miqtë. Të gjitha këto diskutime do të sjellin dhimbje dhe dhimbje në stomak dhe zorrët tuaja.

Peshorja

Të hënën ju do ndiheni pak mënjanë dhe nuk ju pëlqen kjo gjë. Përsa i përket punës, deri tani nuk ka qenë një vit i lehtë, por tani është koha të mendoni vetëm për pushimet!

Akrepi

Të hënën dita nuk do të jetë për t’u mbajtur mend mbi të gjitha sepse jeni pak të nënshtruar dhe nuk keni dëshirë të bëni asgjë. Mundohuni të relaksoheni, megjithatë, edhe me mendjen tuaj dhe të mos mendoni për të gjitha problemet që ju shqetësojnë.

Shigjetari

Viti i kaluar u shënua nga një punë e madhe që ju mori kohë nga përvojat tuaja ekzistenciale. Pasi keni punuar kaq shumë, tani dëshironi që hapësirat tuaja të rikthehen të përjetojnë emocione të reja.

Bricjapi

Të hënën do jetë një ditë e rëndësishme nga pikëpamja e qëllimeve për t’u arritur të cilat më në fund do të pushtohen. Në dashuri gjithçka shkon mirë si për punë.

Ujori

Të hënën mendja juaj është e hutuar nga një mijë e më shumë mendime. Ndiheni të bllokuar dhe të detyruar të bëni gjëra që vërtet nuk dëshironi t’i bëni.

Peshqit

Të hënën gjatë kësaj jave do të ndiheni veçanërisht nën presion veçanërisht në sferën sentimentale. Pavarësisht kësaj, sërish do të jetë më mirë se në ditët që sapo kanë kaluar.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?