SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Edi Rama: Alpet më të bukura në botë”

Kryeministri Edi Rama e ka nisur me postime nga vende të ndryshme të Shqipërisë që janë në fokus të turistëve për tu vizituar.


Këtë të shtunë kreu i qeverisë e ka nisur ditën me një video nga Alpet.


“MIRËMËNGJES 😊

dhe nga Alpet më të bukura në botë, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan kryeministri Rama.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?